GPN dünyasına hoşgeldiniz. Elektrik, doğalgaz, internet ve telefon faturalarınızın tutarlarında kar sağlayın!
Elektrik Ticareti
2000'li yılların başında elektrik piyasasının özelleşme sürecine girmesi ve son yıllarda yapılan sistem değişiklikleriyle birlikte elektrik ticareti ivme kazandı. Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) tarafından belirlenen minimum elektrik tüketimine ulaşan kullanıcılar " Serbest Tüketici " olarak elektrik tedarikçisini seçme imkanına kavuştu. Sektörün hareketlenmesine paralel olarak, üretilen elektrik enerjisinin dağıtımını sağlamak ve enerji ticareti faaliyetlerinin daha başarılı bir şekilde yürütülebilmesi adına birden fazla enerji ticareti yapan özel şirketler açıldı.
Serbest Tüketicilik?

1 Özel tedarikçilerle yapacağınız sözleşme ile dilediğiniz şirketten elektrik enerjisini temin etme hakkına sahip olursunuz.
2 TEDAŞ, BEDAŞ ve AYEDAŞ gibi şirketlerin tarifelerine göre daha uygun fiyata elektrik enerjisi kullanma hakkına sahip olursunuz.
3 İşyeri veya işletmeniz var ise yapacağınız sözleşme ile üretim veya işletim maliyetlerinizi en düşük düzeyde tutabilme hakkına sahip olursunuz.
Nasıl Başvururum?
Daha ucuz elektrik kullanmaya başlamak için Müşteri Ön Talep Formu’na bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.


Sistemin tüm avantajlarından faydalanmak için hemen kayıt olun! Dilediğiniz üyelik paketini seçin tasarruf ederken kazanın.
Doğalgaz Ticareti
“Çevre dostu” özellikleri ve yüksek etkinlikli uygulama teknolojileri nedeniyle tercih edilen yakıt türü olan doğalgaz, özellikle AB ülkelerindeki enerji ihtiyacının karşılanması açısından sürdürülebilir bir enerji kaynağı sağlamak adına köprü vazifesi gören Türkiye,yi önemli bir noktaya taşımış bulunmaktadır. 1980’li yıllarda ısınma amaçlı olarak ülkemizde kullanılmaya başlanılan doğalgaz, bugün başta elektrik üretimi olmak üzere konut, sanayi ve diğer kullanımlarda etkinliğini artırmış ve ülkemiz enerji sektörünün en önemli kaynaklarından biri konumuna gelmiştir. Sahip olduğu belirgin avantajları nedeniyle dünya enerji kaynakları içindeki payı gittikçe artan bir enerji kaynağı olan doğalgaz, uluslararası alanda önemli ticaret akımlarına konu olmaktadır. Gelişmekte olan ve enerji ihtiyacı hızla artan bir ülke olarak Türkiye açısından ise hızlı ve sürdürülebilir ekonomik gelişmenin önemli unsurlarından birini teşkil etmektedir. Ülkemiz, dünyada en hızlı gelişen doğalgaz piyasalarından birine sahiptir. Özellikle 2011 yılındaki tüketim, geçmiş yıllarda yapılan tahminleri de değiştirerek 2010 yılına nazaran yaklaşık %18 oranında önemli bir artış göstermiştir. Enerji piyasasının serbestleştirilerek kaliteli, sürekli, ucuz ve rekabete dayalı esaslar çerçevesinde, çevreye zarar vermeyecek şekilde tüketicilerin kullanımına sunulması için, mali açıdan güçlü, istikrarlı ve şeffaf bir doğalgaz piyasasının oluşturulması ve bu piyasada bağımsız bir düzenleme ve denetimin sağlanması amaçlanarak, Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) tarafından yapılan ihaleler sonucunda dağıtım lisansına sahip olan şirketler 2011 yılı içerisinde toplam 1.203.155 adet yeni doğalgaz abonelerine sahip olmuşlardır. Bu aboneliklerin yaklaşık %93’ü konut, %4’ü ticarethane, %2’si resmi daire, sanayi ve diğer aboneliklerden oluşmaktadır.
Serbest Tüketicilik?

1 Özel tedarikçilerle yapacağınız sözleşme ile dilediğiniz şirketten doğalgaz temin etme hakkına sahip olursunuz.
2 İGDAŞ gibi şirketlerin tarifelerine göre daha uygun fiyata doğalgaz kullanma hakkına sahip olursunuz.
Nasıl Başvururum?
Daha ucuz doğalgaz kullanmaya başlamak için Müşteri Ön Talep Formu’na bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.


Sistemin tüm avantajlarından faydalanmak için hemen kayıt olun! Dilediğiniz üyelik paketini seçin tasarruf ederken kazanın.
Sabit Numara Taşıma Devri!
Cep telefonlarından bildiğimiz numara taşıma artık sabit telefonlar içinde geçerli. Artık mevcut sabit telefon numaranızı taşıyabilecek, numaranızı değiştirmeden avantajlı telefon hizmetlerinden doyasıya faydalanabileceksiniz. Serbestleşen telekomünikasyon sektöründe, aldığı lisanslarla karasal hatlar üzerinden telefon hizmetlerini bünyesinde barındıran yeni nesil telekom şirketleri sabit telefon hizmetlerini müşterilerine kesintisiz, kaliteli ve ekonomik koşullarla sunmaya başladı. Şu anda Türkiye'de Türk Telekom'un haricinde 20'ye yakın alternatif telekom işletmecisi " Sabit Telefon Hizmeti " vermeye başlamıştır. Numara taşımanın başlaması ile sabit telefon aboneleri kendileri için fiyat, hizmet ya da kalite açısından avantajlı gördükleri yeni bir işletmeciyi seçip numaralarını ve arama şekillerini değiştirmeden sabit telefon hatlarını taşıyabilme hakkına sahip olmuşlardır.
Neden GPN Telekom?
Yenilikçi Telekom operatörü GPN Telekom serbestleşen telekomünikasyon pazarında uygun koşullarda kaliteli iletişim imkânı ile bireylere ve kurumlara ses ve data alanında iletişim çözümleri sunmaktadır.
Fiyat Tablomuz

Ne Yapmam Gerekiyor?
Daha avantajlı sabit telefon hizmeti almak için Müşteri Ön Talep Formu’na bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.


Sistemin tüm avantajlarından faydalanmak için hemen kayıt olun! Dilediğiniz üyelik paketini seçin tasarruf ederken kazanın.
GPN Net Daha Avantajlı!
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) yalın internet ve toptan hat kiralanması konularında düzenleme yapması ile birlikte, internet aboneliğinin değiştirilmesi yöntemi ve şartları abonelere seçim yapma hakkı tanımıştır. Bu doğrultuda sabit telefon hatlarını kendilerine en avantajlı gördükleri şirketlere taşıyabilme hakkına sahip olan aboneler, aynı şekilde internet hizmetini de diledikleri şirketlerden alabilme özgürlüğüne kavuşmuş bulunmaktadır.
Neden GPN Net?
Yeni internet aboneliği size kesintisiz, daha hızlı, daha kaliteli, daha ekonomik ve daha güvenli internet kullanım seçeneği sunacak olup, GPN Net ile yapılacak yeni sözleşmenin ardından kısa sure içinde internet hattınız aktif olup kullanımına açılacaktır.
Ne Yapmam Gerekiyor?
Daha avantajlı internet hizmetinden faydalanmak için Müşteri Ön Talep Formu’na bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.


Sistemin tüm avantajlarından faydalanmak için hemen kayıt olun! Dilediğiniz üyelik paketini seçin tasarruf ederken kazanın.
Dijital Yayın Hizmeti!
Geçtiğimiz yüzyılın en büyük buluşlarından biri olan televizyon, içinde bulunduğumuz iletişim çağında teknolojiye paralel olarak büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Bu ilerlemelerden bir tanesi de televizyon yayıncılığında analog yayın sistemi yerine dijital yayın sisteminin uygulanmaya başlamasıdır. Dijital yayın sisteminin uygulanmaya başlamasıyla Türkiye'nin de sorunu olan yayın sıkışıklığı ve frekans tahsis sorununun da önüne geçilmiştir. 20. yy'ın son çeyreğinde haberleşme, iletişim ve yayıncılık alanında kullanılan tekniklerde hızlı ve önemli gelişmeler yaşanmıştır. Özellikle sayısal iletişim tekniği kullanılarak yapılan radyo ve televizyon yayıncılık hizmetlerinde, analog yayın sistemlerine göre ses ve resim kalitesinin üstünlüğü yanında çeşitli bilgilerin de eş zamanlı olarak ve daha ekonomik koşullarla program iletme olasılığı, ülkeleri bu konudaki araştırmalarını derinleştirmeye sevk etmiştir . Başta ABD , Almanya ve İngiltere olmak üzere bir çok ülkede yapılan fizibilite çalışmaları ve saha denemeleri sonuçları 21. yy'ın yeni yayın sisteminin dijital yayın sistemleri olacağını göstermiştir.
Dijital Yayının Avantajları
yerli ve yabancı kanalları ve sinema tarihinin en yeni filmlerini istediğiniz an seyredebilir, canlı yayını durdurup geri alabilir, en sevilen dizileri kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, binlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. TV izlerken canlı yayında yorum yapabilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, yemek siparişi bile verebilirsiniz.
Ne Yapmam Gerekiyor?
Daha avantajlı digital yayın hizmetinden faydalanmak için Müşteri Ön Talep Formu’na bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.


Sistemin tüm avantajlarından faydalanmak için hemen kayıt olun! Dilediğiniz üyelik paketini seçin tasarruf ederken kazanın.